FINESA nábytek Želeč u Tábora

O nás

Firma s 22-letou historií, která vychází vstříc svým zákazníkům.

Tradice od roku 1996

Velká prodejna 2000 m²

Kvalitní produkty převážně české a slovenské výroby

Široký výběr sortimentu

Obchodní společnost Finesa nábytek s.r.o., založena v roce 2007, navázala na úspěšnou obchodní značku Marren, která působila na trhu  od roku 1996 na Křižíkově náměstí v Táboře.

V této více jak 22-leté historii se zabýváme maloobchodním a velkoobchodním prodejem značkového a kvalitního nábytku.

Zákazník je u nás na prvním místě, proto se snažíme na našich kamenných prodejnách vytvořit co nejpříjemnější podmínky a atmosféru pro Vás.  Naši vyškolení pracovníci Vás provedou naší expozicí, a rádi poradí s výběrem kvalitního nábytku pro Váš domov.

Samozřejmostí jsou pro nás služby, spojené s prodejem nábytku, jako je doprava a montáž, které zabezpečí naši profesionálně vyškolení pracovníci s více jak 15-letou praxí.

V roce 2007 jsme zakoupili a zrekonstruovali historický objekt /budovu bývalého pivovaru/ v obci Želeč u Tábora, kde najdete široký sortiment nábytku na velké ploše téměř 2.000m2.

Od počátku naší historie zastupujeme slovenského výrobce nábytku FINES a.s. Žilina na českém trhu. Firma Fines je tradiční slovenský výrobce nábytku, působící na trhu bez mála již 30 let.

Na našich prodejnách najdete nábytek renomovaných značek jako jsou: Fines SK, Decodom SK, Alples SI, Meuble SK,Tribyt SK, GKT SK, Drevona SK, Moravia Comfort CZ, Stima CZ, atd..  Specializujeme se na nábytkářské firmy s dlouholetou tradicí, a na kvalitní výrobce, se kterými máme pouze dobré zkušenosti.

Inspirace pro váš domov

Nevíte si rady?

Nechte si poradit naším odborným personálem s více jak 10-ti letou zkušeností.